Používáme základní cookies z Vašeho prohlížeče. Pokud budete nadále prohlížet tyto stránky, předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.

Filosofie

Na světě nejezdí dva stejné Unykáty!

Kola jsou pro nás vášní. Fascinují nás svou jednoduchou krásou. Jezdíme na nich. Stavíme je. Opravujeme. Máme úctu k cyklo-veteránům i starším běžným kolům a zároveň obdivujeme vývoj cyklistiky, který se neustále řítí kupředu. Každé kolo, které se nám dostane do ruky je pro nás Unykát, ke každému přistupujeme individuálně a v těsné spolupráci s našimi zákazníky. Pod rukama nám tak vznikají unykátní bicykly pro unykátní cyklisty.
Stavěním kol se zabýváme již od roku 2011. Unykát jsme založili v roce 2014 a od té doby máme za sebou desítky přestaveb a renovací kol. Další může být to Vaše.
KAŽDÉ KOLO SE MŮŽE STÁT UNYKÁTEM"Na tomhle kole jezdil táta, když potkal mámu"; " Tohle bylo moje první kolo" ; "Tohle kolo jsem našel na dědečkově půdě"; " Tohle kolo se válelo na smetišti". Každé kolo je jedinečné právě vzpomínkami, které připomíná. Společně můžeme napsat další kapitolu příběhu, znovu vdechnout život starým kolům a navrátit jim původní lesk. Chcete festku nebo singlespeed, silniční, městské či cestovní kolo, nábojovou převodovku nebo nábojové dynamo? Nebo chcete oprášit zašlou slávu Liberty, Favoritu, Esky či Stadionu? Jsme tu pro Vás.
NAPROSTO OSOBNÍ PŘÍSTUP K ZÁKAZNÍKŮMKontaktujte nás. Rádi se s Vámi osobně sejdeme a navrhneme různé varianty řešení dle Vašich představ. Zpracujeme vybranou variantu do detailního návrhu včetně předpokládané ceny. I během práce na zakázce zůstaneme v kontaktu.
DOŽIVOTNÍ UNYKÁTNÍ SERVISKaždé kolo, které opouští naší dílnu osobně zajíždíme, abychom se přesvědčili, že vše dokonale funguje. Pokud přeci jen budete mít se svým Unykátem jakýkoli problém obraťte se na nás. Stačí nás kontaktovat a my Vám poradíme jak na výměnu duše i běžnou údržbu. A nebo to nechte na nás. První servis Vašeho unykátu je zcela zdarma. Další odborný servis Vám provedeme za cenu náhradních dílů. Provádíme i servis a citlivou renovaci starších kol a cykloveteránů.
Jsme tři

people ondra 2

Ondřej Zavřel

přestavby

  social inst

tel.: +420 607 643 794
e-mail.: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

people honza 2

Jan Šlesingr

renovace

tel.: +420 737 077 526
e-mail.: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
people tom 2

Tomáš Dvořák

stavby

  social inst

tel.: +420 722 184 105
e-mail.: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.