Používáme základní cookies z Vašeho prohlížeče. Pokud budete nadále prohlížet tyto stránky, předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.

Dárkový poukaz

Chtěli byste dát někomu ORIGINÁLNÍ DÁREK?

Nabízíme možnost zakoupit dárkový poukaz na sestavení Unykátu nebo na repas současného kola. Obdarovaný dostane možnost poskládat si kolo podle vlastních představ.

KOMU je poukaz určen?

Můžete ho dát někomu, kdo zvažuje repasi či přestavbu svého kola, nebo poukaz můžete darovat s konkrétním kolem určeným na přestavbu či renovaci. Pokud kolo nemáte, nevadí: obdarovaný si může vybrat kolo u nás v garáži, nebo mu ho navrhneme na míru z nových a repasovaných dílů.

Podmínky

 • Poukazy doručujeme v tištěné nebo elektronické podobě vhodné k tisku.
 • Můžeme zaslat emailem, poštou nebo předat osobně (Praha).
 • Naše poukazy platí 2 roky a můžete je vrátit do 60 dnů.

Jak to funguje:

O dárkový poukaz si napíšete emailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Do předmětu pro usnadnění komunikace můžete napsat „Dárkový poukaz“.

 1. Vyberte si hodnotu poukazu (1 000 Kč, 2 000 Kč, 3 000 Kč, 4 000 Kč).
 2. Vyberte si způsob doručení: poštou, emailem nebo osobně (pouze Praha).
 3. Napíšete nám údaje pro fakturaci (jméno, příjmení, adresa).
 4. Pošleme Vám dárkový poukaz spolu se zálohovou fakturou (pro její vystavení je nutné znát Vaše jméno a adresu, nemusí se shodovat se jménem obdarovaného).
 5. Po proplacení částky na zálohové faktuře se poukaz stává platným a emailem od nás obdržíte i konečnou fakturu za tento dárkový poukaz.

Pokud se rozhodnete nás osobně navštívit, vše samozřejmě můžeme realizovat i na místě (Koněvova 2154/229, Praha 3 Žižkov, vstup z ul. Luční). To je možné po předchozí domluvě emailem (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) nebo telefonicky (607 643 794 , 737 077 526), abychom tam zrovna byli.

Kontaktujte nás

Důležité!

 • Bez uhrazení zálohové faktury není dárkový poukaz platný.
 • Zálohová faktura neslouží jako daňový doklad.
 • U zaslání poštou je třeba počítat s příplatkem za doporučené psaní dle aktuálního tarifu České pošty (44 Kč k 1.2.2020).
 • Bez Vašich osobních údajů (email, jméno, příjmení, adresa) není možné transakci realizovat a vystavit zálohovou fakturu a následně fakturu. Proto zasláním těchto údajů emailem souhlasíte s jejich využitím k obchodnímu styku s námi. Tyto údaje nebudou předány třetím osobám ani využity k jiným účelům než je zaslání dárkového poukazu.